DOŚWIADCZENIE

Działając nieprzerwanie od ponad siedemdziesięciu lat na rynku odzieżowym sprawia że Spółka od wielu lat plasuje się w czołówce eksporterów odzieży damskiej na rynki międzynarodowe, czego uwiecznieniem są zdobyte medale i wyróżnienia w tym sektorze.

JAKOŚĆ

Oferowane przez Spółkę produkty i usługi oparte są o najwyższe standardy obowiązujące na świecie. Spółka posiada certyfikat EN-PN ISO 9001:2015 wydany przez TÜV Rheinland Polska.

PROFESJONALNI PRACOWNICY

Pracownicy Spółki to osoby z wieloletnim doświadczeniem na piastowanych przez siebie stanowiskach, cały czas podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych.

PARK MASZYNOWY

Jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych pozwala nie tylko na optymalizację procesu produkcyjnego i ale również na zminimalizowanie błędów produkcyjnych praktycznie do zera. Komputerowe przygotowanie produkcji i automatyczny rozkrój pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności produkcji.

KONKURENCYJNE CENY

Kładąc nacisk na jakość oferowanych produktów i usług oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Spółka zapewnia konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.