Burberry – Burberry Group PLC – ekskluzywny brytyjski dom mody, założony w 1856 roku przez Thomasa Burberry’ego, zajmujący się produkcją oraz sprzedażą odzieży, perfum i akcesoriów mody męskiej oraz damskiej.

Isabel Marant – francuska firma modowa założona w 1994 r. przez projektantkę Isabel Marant. Marka została wprowadzona, początkowo w 1990 r. pod nazwą „Twen”, a następnie została przemianowana na Isabel Marant w 1994 r.
To modowa marką o włoskim rodowodzie. Tworzenie wzorów i fasonów, będących czymś więcej niż ubraniem, to motyw przewodni produkowanej odzieży. Jej wizytówką jest ponadczasowa i nieznosząca kompromisów – klasyka. Charakteryzuje się odważnymi połączeniami: ponadczasowej elegancji z casualowym stylem, miejskiego szyku z naturalnością i wygodą. Swoje inspiracje czerpie z wybiegów mody, ale przede wszystkim stara się odpowiadać na codzienne potrzeby nowoczesnych kobiet.

Balmain – jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych domów mody we Francji, założony przez podopiecznego Luciena Lelonga, Pierra Balmaina. Wysmuklenie kobiecej sylwetki i stworzenie ponadczasowej figury klepsydry zapisało się w historii marki jako powojenna rewolucja.